Ministrul Administraţiei şi Internelor, Vasile Blaga, s-a aflat astăzi în judeţul Tulcea, pentru a evalua situaţia produsă în urma inundaţiilor, precum şi stadiul punerii în aplicare a măsurilor stabilite de comitetul judeţean pentru situaţii de urgenţă, în scopul prevenirii şi limitării efectelor acestora.Imagini de la şedinţa de lucru a Comitetului pentru Situaţii de Urgenţă – Tulcea pot fi descarcate accesand link-urile: Imagini de la Comitetul pentru Situaţii de Urgenţă Tulcea 1Imagini de la Comitetul pentru Situaţii de Urgenţă Tulcea 2
Ministrul Vasile Blaga în judeţul Tulcea
Alte articole: